درباره ما


طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آرک دکور

ت

تخصص ، نوآوری و خلاقیت
گروه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آرک دکور با هدف نوآوری و داشتن دیدگاه تخصصی به امر طراحی ، معماری ، ساخت و نظارت و همچنین بازسازی واجرای صفر تا صد دکوراسیون داخلی در کلیه مکان های تجاری ، مسکونی و صنعتی با کادری حرفه ای و مجرب بنیان گزاری شده است و این شرکت آغاز به فعالیت حرفه ای و تخصصی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی نموده است.
آرک دکور با همکاری متخصصان با تجربه و تسلط کامل بر بازار بین المللی بهترین محصولات و مواد اولیه صنعت ساختمان ، مجموعه ای توانمند و با سابقه 10 سال خدمت درخشان را در اختیار هموطنان ایرانی قرار داده است.
ما در آرک دکور بر این باوریم که در هر پروژه مدیریت زمان ، طراحی حرفه ای و بروز ، برآوردی فنی و دقیق ، کنترل اقتصادی هزینه ها به همراه نظارت کاملا تخصصی و مطابق با استانداردها ، ضامن موفقیت گروه و در نتیجه ضامن موفقیت هر پروژه بوده و رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت.
متخصصین آرک دکور گروه هریک با سالها تجربه، مسلط به کارگروهی و با اعتماد به اصل نوآوری ، دقت و ظرافت ، تلاش خودرا بیش از پیش برروی حفظ استانداردهای بالای جهانی و جلب اعتماد مشتری درراستای ایجاد محیطی زیبا و ایمن همراه با آسایش و آرامش متمرکز نموده است.
هدف از راه اندازی این سایت ، آشنایی بیشتر مشتریان عزیز با تواناییها و نمونه فعالیت های این مجموعه عظیم ، ایجاد فضایی تخصصی در امر دکوراسیون داخلی و در نهایت خدمت رسانی به هموطنان نازنین و جلب رضایت آنان می باشد.
گروه معماری ، طراحی و دکوراسیون داخلی آرک دکور با امید به زندگی زیباتردر فضاهای با شکوه تر شما را در اجرای پروژه هایتان و خلق فضاهای ایده آل برای زندگی بهتر یاری رسان خواهد بود.
برای ارتباط با ما و پیوستن به باشگاه مشتریان آرک دکور اینجا را کلیک نمایید.